• Foto za danas (2017): Novogodišnje jelke na plaži

    Maldivi se uzimaju za skolski primer sta se desava kada narod nema poverenja u drzavu i njene banke. Svi su drzali pare u slamaricama i kada je naisao tsunami 26. decembra 2004, prema procenama zbrisano, je 60-70% svog novca kojim je stanovnistvo raspolagalo. Nakon toga se mesto pretvorilo u zverinjak, Mad Max 2, otimacinu i ko je jaci. Masa se uplasila (opravdano) da nikada nista nece dobiti nazad. To se normalizovalo za godinu-dve, ne secam se sta su uradili, dali svakome neku pomoc na racun u banci.

    Ovo je scena 1. januar ne secam se koje godine, mozda jos 2005, Pattaya. Prvi put kada sam prosao, ekipa se slikala u vodi a u pesku je pisalo nesto na ruskom, ˝Novoe god, Novosibirsk˝.




    Kada sam se vraćao posle 2 sata , voda je nadosla i sprala natpis ali jelka je ostala



    jos najmanje 7 dana.



    (opaa, ova tastatura ima naša slova, žena prosula sok u trecu po redu Eng/Thai pa je ova jedina preostala, imam serbian language pack ali je dosta drugačiji rapored, za 25 godina sam se dobro odvikao)
    This article was originally published in forum thread: Foto za danas (2017) started by yoyogi View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Nagoya, Okazaki. Visteria u cvatu. Drvo je staro 600 godina, bilo je tu i 1600-te kada su stanovnici zamka pod njima šetali i uživali. Tokugawa

    yoyogi Yesterday, 10:30 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Japan, Nagoya, Nabana No Sato, cvetni park. Vreme lala je pri kraju.









    Većina

    yoyogi 22-04-24, 18:34 Go to last post