Quote Originally Posted by Mekong View Post
..

Malo kasnije se primeti, nema WiFi. Vlasnici stanova su pojedinci koji nece da placaju (najjeftiniji paketi su 200THB mesecno) stalan WiFi ako im tamo godinama niko ne dolazi. A da jedan plati, na sajt ne sme da se stavi da ga imaju svi.
U Thai, turisti, ako ne das besplatan WiFi on ima silno da se namuci ako uopste i uspe da ga nekako dobije za pare i bez ugovora. Ko ce danas da se izoluje a pri tome plati skupo mesto na bilo koje vreme?

Ne preporucujem, sa moje mape je ovo mesto izbrisano zauvek. Propalo mesto. Ni za dzabe tamo ne bih otisao, da budem jedini sa svetlom u avetinjskom naselju. Taman posla da platim 7000THB dnevno.
Reče mi danas jedan Rus, on je sada u Blue Lagoon, do decembra, da je mesto krcato od novembra do kraja marta. Tada imućniji Rusi šalju porodice da prezime.
Ne-školska (mala) deca, za njih ima i škola engleskog. Ili pošalju ženu, majku, taštu.

Kaže da voda ni zimi nije hladna, 26-28C. Za WiFi kaže da ga donesu i uključe kada dođu gosti, neki imaju jedan za nekoliko apartmana (možda isti vlasnik).
Bez kola su gosti bespomoćni, jedino da idu na obroke u Sheraton.

Svejedno, meni to ne menja ništa. Ja idem samo juli i avgust, ono što sam video je tačno i potvrđeno. Ovo sam dodao čisto da se vidi da nije prazno tih 4-5 meseci za one koji misle tada da idu.