Khlong Hat, granica Thai i Kambodže. Tu nema graničnog prelaza, mada je Kambodža blizu, onaj švercerski raj i mesto gde su okoreli Thaisti (belci) išli po vize kombijima i autobusima (visa run iz BKK) je 60km na sever, Poi Pet. Na znaku kaže "Aranya Phratet", to je državna granica.



Jezero, mada "khlong" znači kanal



Restoran, tu dođu na ceo dan, piju, puše, donesu muziku, raskalašno



Neko bi pomislio da je jeftino ali nije (menjali se vlasnici)



Skuplje je, 30% nego oko moje zgrade u Bangkoku. Tu se ne dolazi na pauzu za ručak, nije turističko mesto, svima je kuća na max 15 minuta odavde i jeftina ulična hrana.



To je restoran i prodavnica, stolovi i stolice su iznad vode. Bile su i sojenice pa su istrulile i srušili su ih kada je postalo opasno biti na njima.



Sada samo noga na zemlji. Video sam, nešto kao pokušavaju da rekonstruišu, bila je gradnja.



Sve na stolu + 1.5L boca kokakole je bilo 550THB. Za takvo mesto, to je skupo, skuplje nego u BKK.



Ima još nešto. Bungalovi.



Mislim da tu niko ne bi smeo da zanoći. Nema čuvara, pijani klinci na mopedima, noćne pijanke.



To im je pogled



Kada sam pitao pošto je bungalov rekoše baš ovako "400 THB (10 EUR) za dan...600THB za noć".

Ta pauza između "za dan...600THB za noć" otkriva o čemu se radi: to nije za turizam, tu se dolazi sa švalerkama ili ko nema gde, sa devojkama.
Ili, ko je već tu, društvo, učipe se po 50THB, iznajme jednu pa tu koriste WC, tuš, ko se otravi može i da dremne a može i kome nadođe (za sex) brzo u bungalov, dok ih želja drži.

Ovoga ne uznemiravaj. Došao je mečkom u short-time hotel.