• Foto za danas (2016): Japan: motocycle gang

    Ako nekoga svako mrzi (osim njih samih) to su ovi dripci sa motorima. Njihv broj je u generalnoj populaciji na nivou statisticke greske: mozda 1 u 10,000 ne zavrsi srednju skolu i onda jedan od 100 takvih bude ovakva propalica.
    Pri tome, nisu kriminalci niti nasilnici. Rade dnevne poslove (seljenje namestaja na primer), kupe motor, naprave ga (struzuci cevcice u prigusivacu auspuha, skinuti prigusivac je ilegalno) da bude bucan i onda tom bukom i turiranjem privlace paznju.
    Mrze ih k'o kerove. Ovde su se zayebali: obicno stanu uz 7-11 ali nisu primetili da je preko puta policijska kucica.



    Prosao sam biciklom, policija ih trkeljisala, ne znam sta su im radili oni su stajali kao obicni gradjani, buka se nije cula, motori ugaseni



    Vratio sam se posle sat vremena, jos su bili tamo



    Tu valjda ima neka vestina sa kvacilom, motor ide 30kmh a oni ga turiraju kao da ce da poleti.

    Ovi odmah pozvali pojacanje
    This article was originally published in forum thread: Foto za danas (2016) started by yoyogi View original post
  • Recent Forum Posts

    onnut

    Dominikanska Republika: raj Kariba

    Nova lokacija,naredne 2 nedelje - Dominikanska Republika ili, kraće, Dominikana.
    Tu, u blizini , na Karibima, ima i jedno manje ostrvo/država

    onnut Yesterday, 17:34 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Nagoya, Okazaki. Visteria u cvatu. Drvo je staro 600 godina, bilo je tu i 1600-te kada su stanovnici zamka pod njima šetali i uživali. Tokugawa

    yoyogi 25-04-24, 10:30 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Japan, Nagoya, Nabana No Sato, cvetni park. Vreme lala je pri kraju.









    Većina

    yoyogi 22-04-24, 18:34 Go to last post