• Šta je bilo za klopu? Japansko pivo

    Ovo je više za "Azijska pića" nego za "Azijska kuhinja".

    Konzerve piva u supermarketima u Japanu. Od 1L do 135cl.



    Ima još jedno pakovanje, 2.5L ali to se kupuje samo za partije, ne staje (ne prolazi) kroz otvore kontejnera za reciklažu.

    Ove sam sve kupio za ovu sliku. Jeste, popio sam ih kasnije mada pivo retko pijem. Pivo je Asahi, ko god ima priliku nega baš njega proba, odlično je. Heineken, Carlsberg, Tuborg, sva su ništa prema ovome.



    Ovu desno, najmanju, kupim ih desetak i nosim kao suvenire. Ljudi misle da je sve u Japanu malo pa i pivske konzerve.
    Stvarno, ko to kupuje (ove najmanje)?

    Starci, za večeru, ne mogu da završe celo normalno pivo, pogotovo bakute, da lepo padnu u san.
    This article was originally published in forum thread: Šta je bilo za klopu? started by yoyogi View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Znamo i ti i ja da je airlines business najgore upravljana od svih ljudskih komercijalnih aktivnosti. Čak i u najboljim njihovim danima.

    yoyogi Yesterday, 22:32 Go to last post
    yoyogi

    Japan, prvi put

    Ovaj tred je star, od tada su se stvari promenile - na bolje. Sve je lakše. Nabacao sam ponešto što sam se setio.

    Obavezno

    yoyogi Yesterday, 22:16 Go to last post
    onnut

    Foto za danas, 2024

    Po QANTAS-ovom izvinjenju proizilazi da se to slučajno desilo.
    A nije, jer desilo se i tebi puno meseci ranije.
    Za neupućene,da

    onnut Yesterday, 13:57 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    QANTAS, Australian Airline, Tokyo - Sydney. Već sam se bunio da je večera bila kao vojnicima na poligonu.



    Nije izgledalo

    yoyogi 26-03-24, 18:04 Go to last post