• Foto za danas (2017): Brazilka u Japanu

    Jeste Laguna Gamagori aqua park u mediteranskom kopiranom stilu, promenada pored radnji i restorana je znaku kupaćih kostima.





    Kostim kao kostim, otkriva što se ispod normalne odeće ne vidi



    Tu se ne preteruje, ne postoje toplesi



    Da Japancima pokažeš ovaj foto, u deliću sekunde bi znali o čemu se radi: Brazilka!



    Brazilci, koji ne samo da se ne stide narcisoidnosti sa svojim telima, naprotiv, time se ponose.
    Samo oni, muškarci i ženske, mogu ovako da se istaknu kao pritke iz blata.
    Japanci izbegavaju njihovu macho filozofiju, ostavljeni su da se druže među sobom.

    Tako je od sebe i svog momka napravila ono čime je u stvari htela da se pohvali - doope.

    Ima ih 300 hiljada u Japanu, naročito oko Nagoje gde su frabrike u kojima oni rade na 5-godišnjim ugovorima.
    U Brazilu ima 2 miliona Japanaca, sve emigracija sa početka 20 veka.
    This article was originally published in forum thread: Foto za danas (2017) started by yoyogi View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Znamo i ti i ja da je airlines business najgore upravljana od svih ljudskih komercijalnih aktivnosti. Čak i u najboljim njihovim danima.

    yoyogi Yesterday, 22:32 Go to last post
    yoyogi

    Japan, prvi put

    Ovaj tred je star, od tada su se stvari promenile - na bolje. Sve je lakše. Nabacao sam ponešto što sam se setio.

    Obavezno

    yoyogi Yesterday, 22:16 Go to last post
    onnut

    Foto za danas, 2024

    Po QANTAS-ovom izvinjenju proizilazi da se to slučajno desilo.
    A nije, jer desilo se i tebi puno meseci ranije.
    Za neupućene,da

    onnut Yesterday, 13:57 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    QANTAS, Australian Airline, Tokyo - Sydney. Već sam se bunio da je večera bila kao vojnicima na poligonu.



    Nije izgledalo

    yoyogi 26-03-24, 18:04 Go to last post