• Shirakawa-go, Night Illuminations

    Danas sam bio na skijanju na 40km (autoputem) od Shirakawa sela. Kako se skijanje završi (liftovi prestaju da rade u 16:30) baš sam mogao i do tamo da odem. Danas je jedan od 5 dana kada imaju osvetljenje sela.
    Ne mere.



    Bio sam na tom noćnom gledanju, ima postova od pređašnjih godina. Kada je bilo manje turista. Desilo se, na hiljade i hiljade su dolazile zadnjih godina i zagušili mesto. Uveli su (ukinuli što je pre bilo slobodno):

    - da se popne na vidikovac kolima, ne može;
    - da se peške popne na vidikovac uvek otvorenom stazom - ne može.
    - da se dođe do vidikovca, jedino autobusom (minibusom) sa kupljenom kartom u mestu;
    - te se karte daju onima koji u selu odsedaju prvo, onda na prodaju idu i razgrabe se za 10 minuta.

    Zato ga gledam sa njihove webcam, kao i vi što možete. Bar sam lično bio 2 puta, ako mi je za utehu.
    This article was originally published in forum thread: Gashou zukuri, kuće iz bajke started by yoyogi View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto dana iz lokala

    U ustralijskim novinama su zapikselisali lice stjuardese kvavog lica mada se nazire sta joj je bilo.

    Avion je napravljen da krilima moze

    yoyogi Yesterday, 10:52 Go to last post
    onnut

    Foto dana iz lokala



    Vest od juče



    Uz slike unutrašnjosti



    Nisu se dobro provele ni Singapore

    onnut Yesterday, 06:51 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Ovde je (po celom svetu gde firma ima prisustvo)

    Ni jedan dan ofis, remote, tako je meni od 2013.
    3 dana ofis, hybrid, tako ce biti

    yoyogi 20-05-24, 17:52 Go to last post
    onnut

    Foto dana iz lokala

    Lepa vojvođanska polja , " išarana" pšenicom,kukuruzom, uljanom repicom, vinogradima,voćnjacima...


    onnut 20-05-24, 11:14 Go to last post
    onnut

    Foto za danas, 2024

    Koji je razlog masovnog vraćanje na rad iz ofisa?

    Da li su se ljudi ulenjili radeći od kuće?

    Kako to sada izgleda

    onnut 19-05-24, 20:02 Go to last post