• Pada li kisa kod vas? Kisne slike ovde, molim.

    Kisni dan, Nagoya, Fushimi. Ako su Terazije centar Beograda, Fushimi je onda kao Slavija.



    Visoko zdanje u slici je Nagoya Hilton hotel, gde posade avioprevoznika i putnici iz moje firme odsedaju kada dodju u Nagoju.



    Po zapanjujuce niskoj ceni : 12,000Y (toliko i dinara), corporate rate.




    U tom sam hotelu poslednji put spavao 30. juna 2006. Posle toga sam se preselio u Nagoju, sta cu ja u hotelu, Nagoja je moh home town.
    Idem ponekad, do foajea kod recepcije, kada imamo strane execs iz firme, da ih odvedem do ofisa, koji je 100m daleko.

    Sobe su "americki" velike. Imaju kao japanski detalj, shoji, klizece kao papirne roletne, ne zavese.





    Tu ima ujutro da se vidi revija posada Cathay Pacific, Singapore Airlines, Lufthansa, FinAir...dok cekam moje goste, lepo je za posmatrati.
    Moze isto da se vidi da su stjuardese zapadnih firmi taman stare da budu majke (neke cak i babe) posadama azijskih kompanija.
    This article was originally published in forum thread: Pada li kisa kod vas? Kisne slike ovde, molim. started by Genki_des View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Znamo i ti i ja da je airlines business najgore upravljana od svih ljudskih komercijalnih aktivnosti. Čak i u najboljim njihovim danima.

    yoyogi Yesterday, 22:32 Go to last post
    yoyogi

    Japan, prvi put

    Ovaj tred je star, od tada su se stvari promenile - na bolje. Sve je lakše. Nabacao sam ponešto što sam se setio.

    Obavezno

    yoyogi Yesterday, 22:16 Go to last post
    onnut

    Foto za danas, 2024

    Po QANTAS-ovom izvinjenju proizilazi da se to slučajno desilo.
    A nije, jer desilo se i tebi puno meseci ranije.
    Za neupućene,da

    onnut Yesterday, 13:57 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    QANTAS, Australian Airline, Tokyo - Sydney. Već sam se bunio da je večera bila kao vojnicima na poligonu.



    Nije izgledalo

    yoyogi 26-03-24, 18:04 Go to last post