• Koh Samet, 200km od Bangkoka

    Sedam godina nakon sto su slike iz prethodnog posta, Koh Samet prolazi kroz gradnju. Vidi se i pre dolaska na obalu



    Cak i ovo je bilo luksuz za nekad: 95% turista su bili "day tripper" koji svi odu oko 5 popodne. Ostajala je omladina i bekpekeri zbog pijanki i seksa, zurke bez ogranicenja glasnoce do zore (to nek se pazi ko ide da de odmori i naspava a ne ide na te zurke).



    Ovo je bilo bas necuveno, za to nije bilo trzista. Od tsunamija 2004. novac se slio u Koh Samui, Koh Samet i Koh Chang, da je bilo samo 10% sume to je ova 3 ostrva izvuklo iz kamenog doba (na bolje ili lose).





    Maltene kao gradski molovi





    Uz obalu je prostor ogranicen



    pa procelje nekog rezorta ima dubinu kao uske dalmatinske ulice



    Ovo sam nasao u novinama. Da mi je neko rekao 2011. ne bih mu verovao. I ovo sada ima, tamo gde su bile svece na prostirkama u pesku



    (Autor fotografije je Alexa Kovaceva, da joj dam kredit)
    This article was originally published in forum thread: Koh Samet, 200km od Bangkoka started by Mekong View original post
  • Recent Forum Posts

    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    Znamo i ti i ja da je airlines business najgore upravljana od svih ljudskih komercijalnih aktivnosti. Čak i u najboljim njihovim danima.

    yoyogi 27-03-24, 22:32 Go to last post
    yoyogi

    Japan, prvi put

    Ovaj tred je star, od tada su se stvari promenile - na bolje. Sve je lakše. Nabacao sam ponešto što sam se setio.

    Obavezno

    yoyogi 27-03-24, 22:16 Go to last post
    onnut

    Foto za danas, 2024

    Po QANTAS-ovom izvinjenju proizilazi da se to slučajno desilo.
    A nije, jer desilo se i tebi puno meseci ranije.
    Za neupućene,da

    onnut 27-03-24, 13:57 Go to last post
    yoyogi

    Foto za danas, 2024

    QANTAS, Australian Airline, Tokyo - Sydney. Već sam se bunio da je večera bila kao vojnicima na poligonu.



    Nije izgledalo

    yoyogi 26-03-24, 18:04 Go to last post