Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 61 to 80 of 104

Thread: Tajland: Hua Hin letovaliste

  1. #61
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Quote Originally Posted by onnut View Post
    Prošao sam pored njega,tačnije ispod piste mislim da ide put, kada sam išao u Venezia Hua Hin.
    Taj tunel je u stvari nadvoznjak, put je postojao pre aerodroma.



    Venezia, prosle godine sam otisao, da se parkiram, 50THB. E, pa, ako treba da platim ulaz u shopping mall vise me necete videti. U-turn i nikada mi vise nece pasti na pamet da odem.

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  2. #62
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Hua Hin Market Village je prvi shopping mall u Hua Hin, otvoren u february 2006. Ima Lotus Tesco unutra



    Od boljih hotela jedino je novi Marriott u blizini. Jos i 1200-1500THB "Grand" na nocnoj pijaci.
    Drugih boljih hotela na walking distance nema niti bi zeleli da budu u blizini trznog centra koji bi im unistio promet od gostiju zarobljenih i bez kola.



    Nije to umanjeni shopping mall: pravi pravcati, ako je u procelju uzak, dubok je 500m.



    Supermarket ima sve sto svi takvi imaju



    Uz desetine restorana (MacDonalds, Big Mac set 284THB, nikakvo cudo da sam bio jedini koji je usao i odmah izasao, bacilo se na mene svih 10 zaposlenih)



    Food court sa hranom 5 puta jeftinijom nego na plazi (vide se na nekim slikama oni broji starci koji zive u Hua Hin)



    Ima bar 50 razlicitih restorana-tezgi



    Cene su niske, nisam mogao da verujem da to jos ima







    Ja sam uzeo ovaj pirinac sa fermentovanom (kiselom) kobasicom



    Kobasica je bila OK ali pirinac je kao po menzama ili bolnicama. I ti restorani se razlikuju po kvalitetu, ja sam pogodio pogresan.
    Ove devojke iz ofisa koje se tu hrane svaki dan sigurno znaju koji restoran valja.

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  3. #63
    I mi smo na ručak išli u Food Court šoping mola Market Village.Svaki dan.Najjeftinije i najbolje.A uveče na seafood na Night Market.

    I mene je iznenadila i ostala u sećanju ta niska cena od 60 THB za recimo pork steak sa pomfrijem (ima ga baš na tvojoj srednjoj slici)ili skuša i to da mi ne preliva meso sa slatkim sosom.Posle eksperimentisanja prvi dan, našli smo tu odličnu,jestivu i jeftinu hranu.Ponekad sam uzimao duplo jer su porcije manje po azijskom standardu.I sve to u klimatizovanom prostoru.

    Mi smo jeli u grupi restorana levo u dubini mola gledajući od ulaza.
    Ima i druga grupa tih restorana u dubini neposredno pred ulazom u supermarket Tesco-Lotus.I tu je isto niska cena.

    Teže je bilo doći od Hiltona do šoping centra.Jeste u pešačkoj zoni 1,5 do 2 km ali po onom suncu ne ide.

    Ispred hotela je bilo taksija i onih romantičnih songtewa-dvoseda/troseda za deranje turista.

    Ali dovoljno je izaći na glavnu ulicu gde krstare na 15 min. oni javni songtaewi na liniji Airport - Khao Takiab podnožje, i gde je cena kao u Patayi - 10 THB jump i staje na poziv a jedna od obaveznih stanica je Market Vilage šoping mol.

    Taj supermarket Tesco-Lotus je velik i odličan.Tu smo se snabdevali npr. voćem i sretao sam dosta gostiju Hiltona tu.
    A volim kada u dobro snabdevenom marketu pored ananasa nađem i ovo-passion fruit ili marakuja.Obožavam ga, kiselkasto sladak,osvežava plus bogat vitaminom C i gvožđem.

    Name:  2017-08-06 12.25.24.jpg
Views: 244
Size:  17.4 KB

    Za ovaj tunel , sad me je tvoja slika podsetila-jeste gore je pista na nadvožnjaku.Baš čudno.

  4. #64
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Odjavili se iz hotela u podne i da zavrsimo boravak u Hua Hin, rucak La Mer restoranu. Na prilazu, Khlong Takiab, masovna kupovina ribe, tesko naci parking



    Evo i restorana



    Ogroman je, mozda 500 sedecih mesta





    Ima 3 kuhinje





    Po ovome gore se hoda, konobari tu preuzimaju spremljene narudzbe



    Pogled, Hilton je ispod najmanje grancice sa desna



    Evo sta je bilo. Sea bass, salata od skoljki (cockles), omlet sa krabinim mesom, providna supa thom-jed



    Sve zajedno je bilo 1,140THB. Cena ista, nista nije ostalo nepojedeno, samo je je ispod ukusa i kolicine onog u Choechangsao, daleko ispod.



    Posle rucka, po kisi, jos veca kupovina u ribarskom selu ispod brda. One iz BMW kisa nije omela



    Evo ga ceo jelovnik, za dokumentaciju.

    Pazi ga kako je oderan, znak da restoranu ide dobro i da je prosao kroz hiljade ruku











    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  5. #65
    Sada sam prvi put video kako je u tom Le Meru.

    To su nam preporučili kao dobar riblji restoran sa muzikom.

    Za cene sam znao da nisu niske ali sam za ukus iznenađen.Takvo ime i još dugo rade - ukus bi trebao biti besprekoran kao u Somboonu ili Blue Elephantu.

  6. #66
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Nisu tamo cene visoke, za istu hranu u samom mestu Hua Hin, u onim restoranima na sojenicama oko Hiltona, cena je ta, razlika nije znacajna, ako je i ima.

    Video sam sada, na parkingu je bilo 6-7 minibuseva, Thai poslovni putnici na nekim sastancima tamo idu na kraju.
    Thai porodice, ocigledno sofisticirani ljudi, su se razvaljivali od klope na metar od nas.
    Ko ide u Hua Hin, ja bih isto preporucio taj restoran.

    Problem za turiste je nedostupnost, bez prevoza ili svojih kola prakticno ne moze da se samo dodje i sedne za sto.

    Za muziku ne znam, bio sam sada i 2004. na rucku. Mozda ima muzika uvece.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  7. #67
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Quote Originally Posted by onnut View Post
    A volim kada u dobro snabdevenom marketu pored ananasa nađem i ovo-passion fruit ili marakuja.Obožavam ga, kiselkasto sladak,osvežava plus bogat vitaminom C i gvožđem.

    Name:  2017-08-06 12.25.24.jpg
Views: 244
Size:  17.4 KB
    Kupljeno od ulicnog prodavca koji obilazi restorane oko nase zgrade i nudi za 100THB ovu kolicinu u kesicama.



    Svi to volimo.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  8. #68
    Quote Originally Posted by Mekong View Post
    Kupljeno od ulicnog prodavca koji obilazi restorane oko nase zgrade i nudi za 100THB ovu kolicinu u kesicama.



    Svi to volimo.
    To u kesi gore je - longan.

    Evo ga i na slici dole.
    Obično se prodaje tako kao grozd ili grančica.
    Ovo crveno, do njega,desno,je nešto slično - lychee, koji sam viđao na drveću , uz reku, na raftingu u Chiang Mai.To je stiglo iz Kine.

    Name:  jkhfcplu 198.jpg
Views: 230
Size:  45.8 KB

    Passion fruit je nešto drugo.
    Krupniji ,kao oveća šljiva,tvrde kore, tamno-crvene do braon boje,sa žućkastim sadržajem i semenkama. Nije baš tipično thai voće.Mislim da je iz Južne Amerike.
    Probao sam ga i na Baliju ali nije bio ni prići ovom iz thai.

    Name:  2017-08-07 13.33.31.jpg
Views: 227
Size:  52.2 KB

    Nije on baš uvek na rafovima sa thai voćem.
    Dobro snabdeveni hipermarketi ga imaju.
    Pravi se ukusan sok od njega a taj žuti želatinast sok/sadržaj sve sa semenkama ponekad vade/cede i u samoposluzi pa ga prodaju u flašicama.

    Da ih uporedimo- longan i marakuju(passion fruit)

    Name:  a62ddf424b505b79d21593867c0a8bbc--exotic-fruit-garden-1.jpg
Views: 213
Size:  61.9 KB

  9. #69
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Ponos Rayonga, voce koje se tu gaji, napravili mu skulpturu, ima i passion fruit



    Lyche su famozne za kompote







    Passion fruit sokovi

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  10. #70
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Odlazeci iz Hua Hin, stanemo u Phetchaburi, tu ima najmanje dve znamenitosti. Ova, Phra Nakhon Kiri, se vidi sa puta, pored tog brda se prolazi.



    Uzme se zicara



    I tu su palate i hramovi





    Poplocana staza ide od gradjevine do gradjevine, majmuni na sve strane. Ne hrani ih i ne diraj ih, mirni su





    Gradnju je inicirao kralj Mongkut, zavrseno je 1860. Kraljevska palata je kopija Wat Phra Kaew iz Bangkoka









    Zavisi koliko se slika, mesto je dobro za sat vremena.

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  11. #71
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Hua Hin i Cha Am su povezani, to je ista plaža 25km dugačka.

    Dok je Hua Hin mondensko i internacionalno priznato letovalište, Cha Am je njegov siromašni rođak: uglavnom za lokalnu publiku, day trippers.



    Plaža je ista kao Hua Hin (fizički, to i jeste ta duga plaža na kojoj su oba mesta). Napravili su ovu platformu




    Day trippers se slikaju, ovo je studentska Thai omladina



    Po vetrovitom danu, suncobrani su ugašeni



    Po lepšem danu su otvoreni, samo ti treba lampa za čitanje ispod njih



    Samo mesto je celo duž plaže, ništa se ne razlikuje od drugih



    Za Thai, ovo je atrakcija, bicikli, zato sam jednom i sam otišao tamo (iz Hua Hin)



    Cene soba, ko hoće da prenoći. 500 THB (12 EUR) za ventilator, 600THB (15 EUR) za aircon i toplu vodu u kupatilu



    Ovo je čest vidik u junu-julu-avgustu, plaža



    Mutno Dunavo



    Sa ovom zgradom (ne znam šta je) plaža se preseca pa mora okolo. U daljini se nazire Hua Hin



    Ko bi tamo otišao? Ja sam išao da svarim bogovski doručak iz Sheratona ili Dusit Thani, koji se i sami administrativno nalaze u Cha Am.
    Ništa vredno pomena, ko ima kola pa kada je sve drugo obišao, može da ode da ubije vreme posle doručka a pre bazena u hotelu.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  12. #72
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Hram u pećini, Khao Luang, retkost.



    Majmuni (nikoga ne diraju) uz put




    Izvodili su neke radove pa je bilo dosta skela



    Spektakularno je kada sunce obasjava kroz otvor. Mi nismo imali sreće, bilo je oblačno, čak je došla i oluja kada samo izašli. Mesto dobija monsune i oblake sa obe strane i is Indijskog okeana i sa Gulf of Thailand, često je da nema sunca





    Ovo bude naročito obasjano











    I tu je ležeći Buda



    Ima 3 komore, do jedne ti treba sopstvena lampa ili iPhone kao baterijska





    Mesto je doblro za max pola sata unutra i po 15 minuta od i do glavnog puta Bangkok Hua Hin. Obično ide sa palatama 2 posta ranije (Phra Nakhon Kiri) , u istom su gradu, Petchaburi.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  13. #73
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Hua Hin plaža, po plimi



    Po nižem vodostaju, ima i kupača. To su uglavnom Thai day-trippers, sa farmi, oni ne ostaju preko noći. Da su lokalci, vidi se i po tome da se kupaju u uličnoj odeći.

    Ovaj koji šeta psa, stranac, da li je mislio šta može da se desi da čopor pasa lutalica izleti i napadne njegovo kuče (i njega). Običnog šetača (bez kučeta) verovatno ne bi dirali



    Onda, legendarne meduze



    Zato, hotelski bazen i sve čisto i bezbedno



    Ovo je bio Hyatt Hua Hin

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  14. #74
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    U Hua Hin



    se doselilo puno stranaca, većina su "mainstream", odskaču od onih naseljenih u Pataji. Od pre 10 godina od kada ima supermarkete, bolnice, sve što treba.

    Na vidikovcu mogu da se vide kako vežbaju



    I ovaj trkač i biciklisti su stranci



    Trebalo se do vidikovca popeti trčanjem ili biciklom.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  15. #75
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Quote Originally Posted by onnut View Post
    Sada sam prvi put video kako je u tom Le Meru.
    To su nam preporučili kao dobar riblji restoran sa muzikom.
    Za cene sam znao da nisu niske ali sam za ukus iznenađen.Takvo ime i još dugo rade - ukus bi trebao biti besprekoran kao u Somboonu ili Blue Elephantu.
    Da se vidim sa prijateljem Belgijancem (od 2001, nekad smo se sretali po nekoliko puta godisnje) koji se za stalno preselio u Hua Hin u oktobru 2017. (imao je i pre toga kucu, prodao je i napravio novu, uselio se ovog juna) predlozim mu bas taj restoran, Le Mer.

    Nikako! odbi on. Taj restoran je izvikan a najgori je u celom Hua Hin. Meni tada prodje kroz glavu parada kombija i autobusa, kongresi i konferencije, paket turisti. Thai gosti nisu bili lokalci. Osoblje je bilo ilegalno iz Burme, jedva punoletno, jedva da su govorili Thai, vukli su se mrzovoljno, donosili pogresne narudzbe. Zato sam prosle godine i primetio da hrana nije bila kao sto sam ocekivao.

    Nego da mi on pokaze gde da idemo, Vojno odmaraliste, bas tu gde mi je apartman. Ja sam tu procunjao dan ranije, setajuci po plazi, video sam da je vojno (bilo je uniformisanih vojnika), to je jedino mesto gde je bilo naroda i zivosti na svih 7km od Kao Takiab do Kao Thao.



    Taj dan je bio praznik pa je bilo dosta gostiju svugde (ovo je 5 popodne)



    Medjutim, za nas rucak, normalan radni dan, ni zive duse



    Ukusno je bilo i nije bilo skupo - 1,050 THB (1 EUR = 40THB)
    Rakovi, omlet sa krabom, przeno povrce, przeni pirinac



    Seabass



    Rece mi prijatelj, oni ne jure profit, ono sto ima je super a desi se da nesto, kao nekada u SSSR, "nema danas" pa da ne ocekujem stalni izbor kao u vrhunskih restorana ali hrana je dobra i jeftinija nego obicni restorani sa takvim jelovnikom.

    Tako, moja proslogodisnja poseta Le Mer je bila i poslednja u zivotu, osim ako se vlasnistvo promeni.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  16. #76
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Kao Takiab, ribarsko selo. Ona legendarna ulica uz kanal je iza ovih kuca, gledano sa pristanista Hua Hin - Pattaya ferry.



    Ovo joj je prilaz i to je jos dobro



    Tu je stalna guzva, nema parkinga, ovi sto cekaju je da im isprze ribu, moze da traje i sat vremena







    Ovi kupuju da nose i sami spreme



    Nisam se nijednom zaustavio. Jedno vece odem, moze da se naruci i da se tu jede, svi zatvore pre 21:00





    ali psi lutalice, jednostavno mi nije palo na pamet da jedem u tom krshu



    Na cenu od 450THB za seabass u restoranu, ovde bi bilo (isti je izvor, isti ribari) mozda 420THB.
    Nijednom nisam stao, restorana ima na desetine u neposrednoj blizini i svi se snabdevaju odatle.

    To je dobro ko tu zivi pa pravi rostilj u dvoristu. Na 5 dana i da zasmrdim ceo apartman i jos da nemam sosove i sve sto restoran ima, za beznacajnu ustedu, nije mi se htelo. A ribu smo jeli svaki dan i za rucak i za veceru, kao sto sam i nameravao.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  17. #77
    Pažljivo sam pročitao o ovom ribarskom selu ali nisam stigao komentarisati.

    Tu je taj ribarski kanal iza brda Kao Takiab kod one stepenaste zgrade.

    Name:  Stepenasta zgrada ribarskog kanala.jpg
Views: 141
Size:  19.4 KB

    Po onom što si opisao zaključujem da je to ribarsko selo izvikano/izreklamirano a cene ribe neprimereno visoke za "prvu ruku" i još takav krš.

    Kažeš da je riba seabas oko 420 THB a u restoranima okolo skoro isto 450 THB.

    Ne znam dali je to skočila cena ribe ali ja sam npr. red snaper (sličan kvalitet) u Hua Hinu svako veče jeo za 150THB (cene su bile standardne oko 200 THB) na glavnom Night Marketu Cittadela iznad Hiltona.

    Evo upravo slike iz Hua Hina , ovaj red snaper na stolu,krupan primerak(uporedi sa čašom)- 150 THB.To je pre 3 godine.

    Name:  20150702_211334-1-1.jpg
Views: 150
Size:  30.7 KB

    Istu ribu sam,prošle godine ,na skupom Ko Samuiu ,uveče na glavnoj ulici, plaćao 300 THB.
    Ne mogu da verujem da je toliko skočila cena i to u prestonici seafood- Hua Hinu.

    Baš sam hteo i ranije da pitam da li prodaju samo svežu ribu pa da je pečeš u apartmanu ili peku oni tu gde prodaju.

    To sa spremanjem u sobi jeste velik problem.Mi smo prošle godine ,u apartmanu u Singapuru,jedan dan pekli meso i bilo je strašno.Em se zadimilo da smo strahovali da će se aktivirati alarm em se apartman danima osetio na pečenje.

    I još kažeš- toliki red za pečenje na ulici i ti psi,krš...nema šanse.Isto bih i ja uradio.

    Ja,koji volim ribu i još dođem u zemlju Thai koja je vrh u pogledu njene svežine a trebalo bi biti i jeftino, uvek imam nerešiv problem sa njom - a to je način spremanja i vreme dostupnosti.

    Tokom dana ,ručka, spremaju je deep freid u onom teškom palminom ulju koje me ubi.
    Ili,kao ovaj seabas ,na tvojoj slici,koji je spreman na drugi način- na pari.Ali tu sam par puta naleteo na gnjecavo,polusirovo, pa mi se i tako zgadilo.

    Ono što smo mi ovde navikli je Mediteranski stil na žaru i poželjno u pacu(maslinovo ulje,beli luk,peršun,limun).

    Ali ti roštilji se pripale tek uveče pa u krevet sa punim stomakom.

    Nešto ovako slikano uveče u Hua Hinu

    Name:  20150630_210716-1.jpg
Views: 146
Size:  45.4 KB

    Ali i tu nije kraj problemu.
    Hajde što nema takvog paca,da i preživimo,ali on mi zamota ribu u ovu Al foliju(vidi se levo od ribe) pa nema ni onaj šmek na dim.
    PS/ ovu na slici sam tražio da mi ne zamotava.

    Ima i onih rečnih riba koji uvaljaju u so, to volim, ali...posle se upalim a žeđ nikako ugasiti...a još veče...pred spavanje.

    I , za kraj, sa decom u pesku,da malo ulepšamo sliku Hua Hin plaže kod Hiltona ,fotografisao 2015.

    Name:  20150629_182736-1.jpg
Views: 133
Size:  33.9 KB

  18. #78
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Quote Originally Posted by onnut View Post
    Nešto ovako slikano uveče u Hua Hinu

    Name:  20150630_210716-1.jpg
Views: 146
Size:  45.4 KB
    Ta riba je i sada mislim 150-200THB. Prošle godine kada su napravili raciju na Burmance, 1.1 milion iliegalnih je napustilo Thai, pola njih je radilo na ribarskim brodovima. Tada su rekli cene će da idu gore bar 50%.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  19. #79
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Pet dana sam za ručak i večeru jeo ribu. Ovaj restoran (Pupen, kao u Pataji) sam mislio da je glavni.





    On je jako uočljiv na račvanju puta za plažu i ribarsko selo. Čudilo me da nije bilo ni žive duše, kada su videli da ćemo da se vratimo, rekoše imaju party za osoblje, svi su tamo...a nije bilo natpisa da se nešto dešava



    Seafood večera







    A riba došla isečena, bile su same kosti, kao da su sečenjem zamaskirali da to neko nije pojeo večeru pa su reciklirali.



    To je bilo 1,200THB. Tamo više neću da odem.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  20. #80
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Ovo je bilo najbolje od svega, Rua Rim Tran restoran. Dok mi neko ne kaže da je i on izvikan (sada kada uporedim slike, onaj La Mer nije bio najbolji).

    U ribarskom selu se vidi sa druge strane kanala, kao brod, slika od ove godine



    Ova slika je stara, 2004. sada ima više zgrada, ona što je bila u gradnji odavno je useljena



    Nezgodan mu je prilaz, ko ne zna i ko je bez kola ne bi znao kako da dođe do njega. Od ovog znaka u malu ulicu restoran se ne vidi



    Kad već dođeš do njega,





    Pogled iz njega na kućice ribarskog sela, ona gužva je sa druge strane njih



    I on se zatvara u 21:30 kao i mnogi ostali, bili smo među poslednjim gostima



    Sa 2 piva je bilo 1.450THB.







    Eto, u taj i onu vojnu bazu ću ponovo da odem. Thai služenje piva: sa ledom

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •