Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 321 to 323 of 323

Thread: Šta je bilo za klopu?

Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Hua Hin, Bluport shopping mall. Kada se setim 2002. nisu imali ni bakalnicu ni 7-11, neki je bio otvorio malu samoposlugu i to je bilo sve.

Ribnjaci, vodopadi, na sprat nisam ni išao da vidim šta tamo sve ima

U supermarketu od 'tice mleko

Vinarija, slikana iz parkinga, pola je stalo u kadar, nisam video veću u Thai

Burger King, pazi mu cene

Njihov odgovor na MacDonaldsove verzije Thai jela, i po cenama je slično , trećina cene standardne ponude

Došli su i Turci

Nijedno nisam probao, to su bili dani ribe u Hua Hin.
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

(clone of Yoyogi, for fun)

Pre tri godine ,kada sam bio u Hua Hinu, taj mall nije postojao.

Išli smo često na ručak u onaj poznati shopping mall Market Vilage gde su one jeftine cene u restoranima reda 60-80 THB i velik supermarket .

Sad sam tražio i dobio potvrdu da je taj mall, Bluport,otvoren kasnije tj. oktobra 2016.

Ove cene thai hrane u McD su baš povoljne plus sve čisto,uredno...samo da su i porcije dovoljne za jednog balkanca.Eto pariraju i onim jeftinim restoranima u Market Vilage mallu.

Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    2017. sam bio u Sheratonu, 20km prema BKK i nisam tuda prolazio.
    2016. sam bio u Hyattu, tuda sam prolazio svaki dan i nije bilo Bluport. Istina, pročelje mu nije imozantno ali zato ide daleko u dubinu, i danas ako ga ne tražiš možeš da prođeš i ne primetiš.

McD ima svoje verzije Thai hrane po sličnhj ceni, post 317.

Ovo je Burger King. Nije to malo, porcije u food courts nisu niša veće od toga
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

(clone of Yoyogi, for fun)