Results 1 to 2 of 2

Thread: Tokyo Motor Show - slike i komentari

  1. #1

    Tokyo Motor Show - slike i komentari

    Posto nisam nasao adekvatnu temu, a voleo bih da bude sve na jednom mestu a ne na vise mesta, da ovde budu sve slike sa auto sajma. Slike automobile mogu da se okace i iz prethodnih godina sa sajmova samo to i napisati koja godina je u pitanju. Slike bi bilo pozeljno postaviti sa svog fotoaparata, tj telefona..mada koliko je lose medijski ispracen sajam u Tokiju...ni sa neta nece biti gre`ota postaviti slike.

    Posto sam iz Beograda, ja za uzvrat mogu da postavim slike sa Beogradskog sajma automoblila

    Bilo bi lepo i dodatno objasniti sliku narocito ako je neki malo poznat model koji moze samo da se nadje u Japanu, kao i opsta diskusija o utiscima sa sajma.

    Pa...da li je neko bio na sajmu sada ili bilo kada da podeli slike?

    Evo ja cu za pocetak nesto sa ovogodisnjeg sajma automobila iz BG


  2. #2
    "Tokyo Motor Show", Mercedes izlozio "auto buducnosti", ne znam kako ovog tipa nije bilo sramota da se slika kod kola koja su lepa "ko doope iznutra". Uzas.



    Kada je 1973. drugarov otac kupio tristaca, rekao nam je "Sinkovi, kada vi budete kupovali kola, ona ce leteti". Nista nije bilo od toga.

    Da nekome, godine 1935. pokazes kola iz 1975. ne bi znao da li je svemirski brod i da li stvarno lete.
    Da nekome, godine 1975. pokazes kola iz 2015, ladno bi rekao da su strasno ruzna i da su 1975. kola bila lepsa.

    Tako i ovo govedo, pokazuje ovu rugobu, on kao ima "viziju". Narokao ih googlama, cipovima, ko zna cime, sve stvari koje bi vozac smesta iskljucio ili pobacao, samo da moze. U stvari, i moze: jednostavno ne kupi takva kola.
    Bushi ! ...hahahaha...Bushi !...hahahaha...

    (clone of yoyogi)

Similar Threads

  1. Propast: bez GM, Forda i Chryslera na Tokyo Motor Show!
    By Panichar in forum Automobili & motocikli sa Istoka
    Replies: 0
    Last Post: 29-07-13, 18:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •