Results 1 to 9 of 9

Thread: Uvatili mene, laznog doktoranta

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Uvatili mene, laznog doktoranta

    Kako doktoriram, oni me vataju. Za sada, 3 doktorata, jedan kao Gangula, jedan policijski, jedan kao Mali prevarant.

    Sto je meni, olicenju stanja u obrazovanju, trebalo 3 doktorata? Pa treba, 3, da kada ih sastavim izgledaju kao jogurt:



    Nisam ni znao sta ima u njima i sto me spopadose. Izgleda, zayebo me onaj sto sam ga na Internetu nasao da mi napise doktorat za pare, on dovukao smece sa neta a sada ja grbav.
    A trebalo je : on napise, ja istrcavam na teren kao Dzajic sa podignutim rukama u otpozdrav odusevljenoj publici, koji fraer, doktorirao za godinu dana "uz rad".

    A oni pederi iz Pescanika tvrde da je u doktoratima stvarno jogurt a ne nauka. Yebo ih ja, sto im rece jedan od nasih na komentarima u Politici, sta ste me napali, nemate li preca posla?
    Doktoriramo po kucama

    (Clone of yoyogi)

  2. #2
    Postovani Dr. Kadzija,
    Iznenadjen sam stanjem u kome ste se nasli. Takve stvari smo obicno mi vodili ali nas je neko pretekao u sprecavanju Vasih neprijatnosti koje se i dalje dogadjaju.

    Takozvani "mladi naucnici", ko su oni, koliko imaju divizija? Ko je njima dao odobrenje da ne trpe glupost komisija i kandidata za doktore?
    Oni podrivaju temelje naseg obrazovanja, prave od cele zemlje sljivaru, i ne, to im nije dosta: kazu "vrh ledenog brega".

    A mi, drugovi, znamo sta to znaci: zahtev za ponistavanjem desetina hiljada doktorata u nasoj napacenoj zemlji.
    A koja su to kola bolja od Moskvicha?

    (clone of yoyogi, for fun)

  3. #3
    Cekajte, cekajte, gospodo. Ovde se radi o sumnji u kvalitet moje robe.

    Onaj tip sa Interneta (nije Indus mada ima ii njih) sto se kod mene snabdeva materijalom za doktorate je bio prezadovoljan robom i uslugom.
    Doduse, krajnji korisnici, kao Dr. Kadzija i ne znaju kakava je roba isporucena za njihove naucne radove.

    Dosao mi na stovariste taj tip sto su ga angazovali za pisanje doktorata da odabere robu. Ponudim mu najbolji shoder koji moze da se nadje (ko ne veruje, neka procita prvih 10 strana policijskog doktorata, taj shoder se prosto topi u ustima):




    Kaze, ima li nesto za Gangulu, da ne bude isto. Pokazem mu izbor.

    "To!" uskliknu on. Ovaj sitniji shoder je primereniji Gangulinom doktoratu.
    On je covek bikovskog stasa ali malog penisa, njemu ovaj sitan. Done deal, za mene.




    A za Malog prevaranta, pokusao je i nas da izvacari, tu smo moj poslovni partner i ja prevazisli sami sebe.
    Tu smo se najeli skoljki i zalili belim vinom




    A Malom prevarantu umesto shodera isporucili ljusture skoljki, otpatke iz restorana gde smo se narokali





    To gospodo, samo govori o kvalitetu robe za njihove radove. Za Malog prevaranta, ne samo on (to se nije ni ocekivalo) nego ni komisija sa FON-a nije prepoznala da u radu nema nicega, cak ni shodera. Umesto shodera, podmetnute ljusture skoljki a on to nije naveo.
    Snabdevamo za doktorate, magistature, privatne i drzavne, samo odredite vreme i mesto

    (clone of yoyogi)

  4. #4
    Ako se ode na www.fon.ac.sr, moze da se dodje do ovog ekrana



    Onda, na sledeci:



    Kada se probaju ti ISSN, dodje se donekle ali posle nema nista ili vraca na stranu FONa, bez ikakvih rezultata.

    Cak i da sam glup pa ne znam, zasto je tako tesko doci do "Radovi objavljeni u vrhunskim međunarodnim časopisima (M21)"?
    (Clone of Yoyogi)

  5. #5
    Uh, sto sam lep i fin shoder odvezao i poslao onom tipu sto pise doktorate za pare

    Dobar shoder, kao rucno radjen.



    Bas me zanima da li ce da uvate doktoranta koji ga je koristio u svom "radu".
    Snabdevamo za doktorate, magistature, privatne i drzavne, samo odredite vreme i mesto

    (clone of yoyogi)

  6. #6
    Vish ti kako moj shoder radi: ovog doktoranta na shoderu ne samo da nisu smenili i poslali u misju rupu ili cak na sud. Prema vestima na B92:

    Stefanović je danas, povodom Dana Vrnjačke Banje i njenih 146 godina turizma, primio Zlatnu povelju Vrnjačke Banje.

    To je danas, 14. juli 2014. Pa neka neko sumnja u kvalitet shodera. Preporucujemo se!
    Snabdevamo za doktorate, magistature, privatne i drzavne, samo odredite vreme i mesto

    (clone of yoyogi)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •