Da li mozda znate gde mogu da nadjem novije testove,posle 2010. godine.Uspela sam da nadjem testove iz 2009. i 2010.
То је оно што су они објавили, тј. дали да се објави. Не верујем да ћеш негде наћи више од тога.
Ако неко кришом услика и објави тестове, ризикује да буде дисквалификован или да му одузму већ додељену стипендију, зато то нико и не ради.
2010 су били много тежи тестови, нешто су експериментисали. И пре и после 2010 тестови су били као 2009. године. То ти је битно да имаш представу о тежини.
Нема потребе да тражиш још тестова, нећеш из њих учити нити ће они понављати питања.

Takodje,ako neko mozda zna kako da se spremi biologija konkretno, jer su testovi na engleskom i ne znam kako da spremim taj deo iz naših udzbenika zbog stranih termina.
Ја сам за биологију и хемију дудук тешки (катастрофичног профу имао у основној), не знам како бих ти могао помоћи. То је тест, свима је исти. Или јеси, или ниси.
Шта бих ја радио да сам на твом месту (поред тога што бих биологију и хемију учио годинама унапред пре пријемног за медицину):
Готово сви стручни изрази у енглеском као и у српском, а поготово у биологији, су или латинског или грчког порекла, тако да сигурно постоји велико преклапање.
Одеш у библиотеку, тражиш медицински речник, може и неку књигу сликовницу о билогији, где имаш и визуално и читаш. Кренеш од најопштијих ствари, па све детаљније.