Da pocnemo od ovoga: nemojte da nasedate na ovakve bombaste naslove knjiga.



Tu kaze da ima da pricate za 20 sati, samo ako kupite ovu knjigu



Tako je ja kupim, aprila 2004 (pre 11 godina). Pet para to smece ne vredi, neupotrebljivo.
U stvari, nadjem je pre mesec dana negde zagubljenu, izvadim CD i odnesem u kola bar da slusam lekcije dok vozim. I sta ze zbilo: sve sto ima u knjizi vec znam, pokupio sam bez ucenja i govorim i razumem daleko vise nego sto ima u toj knjizi. I to tek kada sam na nju potpuno zaboravio.

Ono sto u njoj ima je navlaka da se knjiga kupi. Ne mogu da zamislim da je neko kroz nju prosao. Ljudi odustanu, pomisle da se nisu dovoljno trudili, da je jezik tezak i gotovo. A knjiga se prodaje bez problema. Samo prodaje, ne koristi nicemu.

Jeste da ima i na engleskom, samo, sta nekome posle dva sata znaci ova desna strana? Hijeroglife i nista vise. Potpuno beskorisno.




Sto je najgore, ta knjiga ne moze da se koristi ni sa nastavnikom jer u njoj nema metodike.
Samo bombasti pregledi kao zadnja strana



Ovo je verovatno sve sto ce neko od te knjige da procita - reklama



Kada sam bio dete, bila je neka prica u Zabavniku o nekom uredjaju koji stavis kao slusalice na usi i on cita knjige i pamti gradivo dok spavas. E, jedino sa necime takvim bi ova knjiga mogla da nekako radi.