Tottori 2020. Obavezna godišnja poseta, kako promene postavku izložbe u Muzeju peska.

Da nešto dopunim ovaj napis od prošle godine.

Quote Originally Posted by yoyogi View Post
Tottori, jedan od hotela lanca APA hotels, imali su 2015. preko 150 hotela u Japanu.

Jednostavan hotel, bolji od budget hotels, sa pristojnim doručkom, self service. I nije skup. Super za privatno porodično putovanje gde se prespava jedna noć, doručak i idemo dalje.

Svi su glanc novi, uvek u centru grada



U njima ima mesta kada nigde drugde nema. Razlog, mislim, vlasnik lanca je tip koji je negde nekad u u medijima negirao neke zločine japanske vojske u Kini za vreme 2. Svetskog rata pa kineski turisti (ne znaju to oni, agencije koje ih šalju u paket aranžmane znaju) tu retko zalaze. Ja taj problem nemam.



Bio sam u njima i uvek zadovoljan bar 20 puta.

Ova soba, sa 3 doručka, je bila 20,430 dinara. Imaš i parking. Takve su im cene i u Tokiju.
2020. na njihovom sajtu kaže da imaju ne 150 nego 300 hotela. Ova trokrevetna soba je izgledala kao dobar deal (što i jeste za japanske cene), 20,430 dinara sa 3 doručka godine 2019.

Evo ga još bolji dil koji je bio na raspolaganju i prošle godine samo nisam znao: tri sobe, rezervisane i plaćene kao jednokrevetne sa doručkom, u istom hotelu, za 18,000 dinara ukupno, dođoše kao 3 puta dvokrevetna.