Pozdrav svima, zovem se Milan i rodom sam iz Srbije tacnije iz Smedereva. Dugo godina radim i zivim u Italiji sa familijom. Takodjer dugo se bavim i raznim borilackim vestinama a izmedju ostalog vestinom koja se zove Kenjutsu, koji sam regularno upisan u skolu Tenshin Shōden Katori Shintō-ryū, Shinbukan Dōjō in Narita. Pod upisom mislim zato sto sam dao Keppan, kada je dolazio Shihan u Italiji. (Mislim da sam jedini Srbin koji je dao Keppan u toj skoli)

Mala biografija na pocetku da nemisle clanovi da sam spammer.


Vestinu treniram ovde sa uciteljom koji redovno dolazi u Narita, tako da nas pozvao malu grupicu italijana a izmedju ostalog i mene gde sad dolazi moje pitanje.
Nazalost dolazimo sredinom Juna i to 10 dana, kada je period u Japanu veoma los, ali cilj je jedini da treniramo sto vise puta dnevno jer su lekcije privatne samo za nas. Posto je vremena veoma malo nemoze se sve videti, a imajuci u vidu da imamo malo slobodnog vremena i to popodne posle treninga, hteo bi vas pitati vezano za Narita City i bliza okolina sta se moze lepo obici i videti i neki savet za nocne izlaske. Pretpostavljam da je neko od clanova vec bio tamo i sigurno dobro poznaje, ili mozda zivi u blizoj okolini pa ako ima vremena i volje mozemo se i licno videti bar na neku veceru pa licno da isprica.

Obostrano ako neko zeli mozda informacije ili zeli posetiti Italiju mozete me slobotno pitati.
Hvala