Results 1 to 17 of 17

Thread: Thailand 2020

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Posmatram na webcam, na Samui pada kiša, bez mene. Na screenshot sa leva, dvoje se kupaju.

    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

  2. #2
    Quote Originally Posted by Mekong View Post
    Posmatram na webcam, na Samui pada kiša, bez mene. Na screenshot sa leva, dvoje se kupaju.

    Da.Pada.
    Svaki dan i ja pogledam i to je sve češća slika.
    Svakog juna , bude isto- od polovine meseca kišnije..To me malo i uteši-šta bih sad radio tamo , ovde je makar sunčano , preko 30 C, pa kotistim svaki dan za kupanje ali počinju i ovde problemi (o tome ću na tredu "u lokalu").

    Ja često pogledam i live kamere na Beach Road(tu su bare jasnije na asfaltu) a gde izgleda depresivno , poneki motor ,pikap ...Samo jedna po jedna kamera otkazuju.Ona u Tropical Murphu veće neko vreme je off a od juče ne radi ni kod Starz Cabare.
    Ova u Soi Green Mango, na Chaweng, gde su barovi i night life još radi ali je sablasno pusto.

    Name:  Screenshot_20200702-114311_YouTube.jpg
Views: 208
Size:  41.8 KB

  3. #3
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,540
    Quote Originally Posted by onnut View Post
    Da.Pada.
    Svaki dan i ja pogledam i to je sve češća slika.
    Svakog juna , bude isto- od polovine meseca kišnije..To me malo i uteši-šta bih sad radio tamo , ovde je makar sunčano , preko 30 C, pa kotistim svaki dan za kupanje ali počinju i ovde problemi (o tome ću na tredu "u lokalu").
    Držim taj livecam što si preporučio stalno, kao i Shirakawa-go na privatnom ekranu (koji je odmah uz poslovni), gledam po ceo dan, na svakih pola sata kliknem na to.
    Ova kamera sa Crystal Beach, od 10 klikova, 7 puta je na stepenicama onog hotela, sporo se okreće. Nema veze, kao da sam tamo.

    Ti barovi što rade, rade za koga? Oni stranci koji žive na Koh samui nisu dovoljni da im se posao povrati.

    Neko je pitao u hotelu "Nana" kada će otvoriti. Kažu: "kada se otvori aerodrom, otvorićemo i mi".
    Azija, moja dežela.

  4. #4
    Ljubim miris napalma u zoru... Mekong's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    616
    Iskoči mi danas ovaj foto na firminom laptopu. Oni puštaju samo šta je dozvoljeno.



    Tu smo bili, 2018.

    Phraya Nakhon Cave
    Winston Churchill: "Americans will always do the right thing, but only after they have exhausted all the alternatives."

    (clone of Yoyogi, for fun)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •