Results 1 to 6 of 6

Thread: Posecenost Foruma

  1. #1
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527

    Posecenost Foruma

    Dnevno, Forum poseti oko 20 (prema "Views" statistici) posetilaca. Neki se uloguju, vise njih ne. Bitno je da su fotografije i postovi svima vidljive, nema potrebe da se ide kroz proces log-in.

    Nema veze. 20 poseta je fin broj. Na drugim Forumima slicni postovi su dobijali vise poseta ali i junk komentara.
    Na B92, 100 poseta dnevno i 5% malicioznih komentara.

    Na PPP, nekih 50, sa jos vise zlih ili neinformisanih komentara.

    Nismo nezadovoljni. Jedan prijatelj mi rece, ovo bi trebao da bude Blog. Mozda, slazem se. Ovako ide sada, moze da se preinaci u blog, materijal je tu.

    Hvala svima koji dolaze na sajt i ako imate neko pitanje ili validni doprinos, slobodno postujte.
    Azija, moja dežela.

  2. #2
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Doslo je do povecane posete Forumu, posle pickaze na PPP gde je neko, nesmotreno, izazvao davanje i objavljivanje linkova za ovo mesto.

    Ne uzbudjujte se, ovaj Forum ostaje sto je bio. Specijalizovan za Azija-Pacifik, ko tamo zivi i zna i za one koji hoce nesto da cuju iz prve ruke.

    Posetioci i novi clanovi su dobrodosli. Neki se uclane, neki ne, svi mogu da vide o cemu se radi.
    Azija, moja dežela.

  3. #3
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Na Forumu (koji je jos uvek u obliku Foruma a ne bloga) za sada ima nekih 2,400 fotografija. Od njih toliko, mislim da je 2,300 licno snimljeno i mesta licno vidjena.

    Mnogo? Mozda i nije, imam 1.2 miliona fotoa i broj stalno raste, za 300-500 nedeljno.
    Azija, moja dežela.

  4. #4
    sjajno, jos kada bi imao vise vremena da bolji deo te "banke" fotki uz male tekstove podignes na forum. sve do sada sto sam video je sjajno. prosecno sam obrazovan i informisan, a prosao sam bar polovinu ove kugle, taj istok je za nas velika tajna. samo napred, samo od tebe zevisi...probaj da krenes u slikanje videa, kratki filmici od 30sec do 2 minuta mogu mnogo da kazu. samo drzi mirno kameru i pravi duze kadrove (odbrojis do 10 u sebi od starta do stopa). OK, izvini nisam hteo da budem ovakao bukvalan ali video je neuporedivo jaci od fotki. (imas na netu i besplatne programe za male montazne intervencije) samo napred...pozdrav.

  5. #5
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Pa poceo sam da stavljam na youtube i sada ima vise videa.

    Primio sam k znanju i uz slike sada snimim i kratak video, bice vise toga.

    Hvala na savetu, znam da dolazi od profesionalca.
    Azija, moja dežela.

  6. #6
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Sa problemima na FB92, ovde je doslo do povecane posete. Jos, PPP friends, poneko navrati kada je tamo zatisje.

    Ovaj Forum bi u stvari, mogao (ako ne i trebao) da bude Blog.

    Imam software koji moze da ga prebaci u Blog ali posle toga nema nazad. Jos uvek ima potencijal da bude Forum pa za sada ostaje ovako.

    S obzirom da nema politike i sporta (koji su mozda 90% prometa na drugim Forumima), ne zalim se.
    Nemam ni moderaciju za to mada su tehnicki uslovi za masovno clanstvo i postovanje obezbedjeni.

    Hvala vam sto posecujete ovaj sajt. Nadam se da nadjete nesto zanimljivo sa Orijenta.
    Azija, moja dežela.

Similar Threads

  1. Redizajn Foruma
    By yoyogi in forum Forum Support Desk
    Replies: 9
    Last Post: 20-03-14, 19:28
  2. Pravila upotrebe Foruma i moderacija
    By admin in forum Pravila upotrebe Foruma, Moderacija
    Replies: 0
    Last Post: 05-08-11, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •