Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 98 of 98

Thread: Pozoriste, sve u 92

  1. #81
    Gradjanka sam mala ja, lalalala andjelija's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    16
    Zaustavite potragu!

    Dosao je kraj mojoj dezorijentaciji bez Besne (cije sam misljenje malo qrac cenila, to sam joj samo titrala, to mi je u vaspitanju ostalo od malena).

    Nadjeno je...novo doope za ljubljenje!





    Volem doope poljubiti vise nego leba jesti!
    Mirna, andjelija!

    (clone of yoyogi, for fun)

  2. #82
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by andjelija View Post
    ...
    Volem doope poljubiti vise nego leba jesti!
    Mirna, Andjelija!

    Sta si se uzbudila, taman sam ukljucio onu kameru iznad tvog kreveta u bunkeru, od tvoje strasti sve slika drhti. Jedva se razaznaje da li mu ljubis doope ili ono spreda. Nemoj da ti se to ponovi!
    (clone of yoyogi, for fun)

  3. #83
    Quote Originally Posted by cybers/V/rb View Post
    Jeste, i kod mene u sobi kamera i ogledala. Zasto to?
    Pa to li je to, pederu matori i perverzni?

    Sta li si od mene uhvatio na kameri iznad mog kreveta? Dok ja izgibo moderisuci, umrecu od rada za korist naroda kao Kim Jong Il, ti me stoko matora slikas golu?

    Pa 3.14-cka ti bre materina!

  4. #84
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Cuti bre lopato, ti ce mi kazes da sam mator!

    Tvoji snimci idu u /dev/null, znas sta je to? To ti je shreder, nista se ne snima.

    Haha, dzaba si pozirala i meshala tamo, misleci da kamera snima i da te neko gleda...hahahaha
    (clone of yoyogi, for fun)

  5. #85
    Jooj, yebacu ti mater za ovo sto si me ispalio!
    (Clone of yoyogi)

  6. #86
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by cybers/V/rb View Post
    Jooj, yebacu ti mater za ovo sto si me ispalio!
    Voljno si bre, nemam vremena da te vise zezam, bilo je neko banovanje na B92.
    Oblacim mantiju na golo telo i idem da drkam nad banovanim. Umesto kandila, upaljacem palim svoj cuveni seseljski zadah iz usta, gori kao plin yebote.

    Jooj sto je dobro..

    Neki naivcina, Tricerapops, rekao mi da sam jadan a Modovi mu post premestili na najudaljenije mesto, mozda su mu i warn dali haahaha,

    Jadan sam ja ali Modovi tamo su jos veca govna od mene.
    (clone of yoyogi, for fun)

  7. #87
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Kinklend dobijo Precednika kakvog zasluzuje!

    Zahvaljujem se mojim pushikama sone strane bare, iz Evrope i lokalnim autoshovinistima. Posebno moderaciji Foruma B92 koja je ovome doprinela.
    Debilisanjem i srozavanjem Foruma, citavu deceniju, sistematski, mi smo ono sto je pre 10 godina i do skoro bilo nemoguce pretvorili u stvarnost. Vise smo mi sumarno doprineli izboru nego Precednikova kampanja.

    Tako sto smo sve koji su se navukli pa mislili da su fraeri dok nam se uvlace ostavili ovde a pocistili ostale, ucinili smo da se sve sto imalo podseca na nas zgadi narodu i da se okrene na drugu stranu.

    Kink je ispunio misiju.
    (clone of yoyogi, for fun)

  8. #88
    Ko mi je skinuo cvet? Besna's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    22
    Ne videci ostale nase zasluge, ti u stvari umanjujes nasu ulogu, papa Kink.

    Dok se mi nismo bacili na zastitu Gay&Lesbian population, njihove parade su bile moguce. Da smo na pravom putu, bio je znak da je 5 hiljada policajaca obezbedjivalo povorku od 5 stotina G&L clanova.

    Kada smo , arbitrarno, poslali sve u "Klub homofoba koji su nas zauvek napustili" ban, parada je odjednom postala nemoguca. I nije odrzana prosle godine. I nas omiljeni Dacic je to shvatio, kome vise da objasnjavamo?

    Pa to ni skinhedsi ni 1389. ni Dveri nisu mogli da urade. To papa Kink, nisi primetio?
    Ne mogu da se skinem sa navike da rishkam po postovima kako kokosh po djubristu.

    (clone of yoyogi, for fun)

  9. #89
    Gradjanka sam mala ja, lalalala andjelija's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    16
    Sta sad, ja kao da ne postojim? Pa ko vam je na Forum postavio i ucvrstio malogradjanstinu kao standard? Ko?

    Besna (ko ye yebe, ne moram vise da se uvlacim sa "ja tvoje misljenje jako cenim") koja nigde bila, nista radila, mislila ja, trgovacki putnik i muvara na % u Americi sam kao nesto postigla pa me stavila kao jedinicu mere. Jooj, glupache.

    A papa Kink (uh, sto mu je lep onaj zadahcic iz usta, pravi seseljevski, eno, upravo ga je ispustio) me jos proglasio intelektualkom! Mene, sto sam ucila zanat po privatnickim sljivarama na Batajnickom drumu, nikad fakulteta videla.
    Pa tako je mogao Nikolic da dodje da predsednikuje, samo to ne bi moglo tek tako bez mene.

    Nemoj tamo kada se budu delila odlikovanja za zasluge da me neko izgubi iz vida.
    Mirna, andjelija!

    (clone of yoyogi, for fun)

  10. #90
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Hahaha, eno opet pickaza u zverinjaku 92.

    Moderacija generise promet da Forum ne bi stao i da bi neko uopste nesto pisao u tom svinjcu. Ucestvuje i onaj alkoholic, u uobicajenoj ulozi podguzne muve.

    Sredili su precednika Srbije za sve njene googlatore, sad mogu da se zezaju i spavaju na lovorikama.

  11. #91
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by yoyogi View Post
    ...
    Sta je bilo yoyogi, banovalo te tamo na PPP pa smo ti sada i mi dobri, a? Svuda prodji, samo kuci dodji?

    Bas sam bio obuko mantiju da idem da drkam nad tvojim banom kad ono tamo samo qurcic od bana, 2 nedelje. Ja bi tebe za stalno pa puta 1,000, kao onaj Madoff, da mu ni kosti nikad ne izadju iz zatvora, ni za 1,000 godina.

    ZdffdyHTGtrutygvyuygikhGRMkT
    (clone of yoyogi, for fun)

  12. #92
    Ko mi je skinuo cvet? Besna's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Kink View Post
    ...Ja bi tebe za stalno pa puta 1,000, kao onaj Madoff, da mu ni kosti nikad ne izadju iz zatvora, ni za 1,000 godina.
    Eh, kako smo to nekad lepo i sinhronizovano radili. Papa Kink da mig, ja okrenem ledja a on napujda svoje kerove. Nema teorije da se se ne izmisli neki razlog za ban.

    Prosli su ti dani Kink kada si mi jeo iz ruke zbog toga. Sada mi kazes "ne sastajem se sa forumashicama" kao da si rekao sa "shiparicama".
    Ne mogu da se skinem sa navike da rishkam po postovima kako kokosh po djubristu.

    (clone of yoyogi, for fun)

  13. #93
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    krdrtsdDkndBf!
    (clone of yoyogi, for fun)

  14. #94
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Hahaha Besna, popila si ban, od dileja koje si ti i zapatila.

    Vidis, kada te razvlaste, kako nisi ni za q. kao ni tvoja avatarka.
    (clone of yoyogi, for fun)

  15. #95
    Quote Originally Posted by Kink View Post
    Hahaha Besna, popila si ban, od dileja koje si ti i zapatila.

    Vidis, kada te razvlaste, kako nisi ni za q. kao ni tvoja avatarka.
    Hahahaha, lopata obicna, takoreci!
    (Clone of yoyogi)

  16. #96
    Ko mi je skinuo cvet? Besna's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    22
    Ima Boga!

    Banovalo yoyogija na PPP. Taman pregovaram sa njima da im se pridruzim (bila sam i tamo Mod ali kratko) pa da im sredim Forum kao sto sam sredila B92.
    Ne mogu da se skinem sa navike da rishkam po postovima kako kokosh po djubristu.

    (clone of yoyogi, for fun)

  17. #97
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Gde? Kad?

    Daj mantiju vamo, odo da drkam nad banovanim.
    (clone of yoyogi, for fun)

  18. #98
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Jooj, koja je ovo laca.

    Ja Kinik, Srbin, riba u vodi sa vlascu koju sam uvek zasluzivao.

    Sad mi se neki protive, kao ja nisam dovoljno Srbin. Glupaci. Pa bez mene i ovakvih kao ja ne bi smo ni imali ovo sto danas imamo. Ma nista od toga bez nas Svrbova.

    Jos mi kazu, pazi ovo, da sam srbomrzitelj. Mozda i jesam, kao Anthony Perkins u "Psycho" sa svojom majkom.
    (clone of yoyogi, for fun)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •