Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 98

Thread: Pozoriste, sve u 92

  1. #41
    Auuu, koliko ovde ima postova!

    A jesu li to sve vashi postovi, chiko?

    Pa ja toliko na mom groblju ne vidim za 3 godine. Bolje bi mi bilo da sama pocnem, bar na "Ljubav i seks", pa da i ja "cujem pevca makar mesecno jedared".
    Ovako zagoreh nacisto.

  2. #42
    schonbrunn
    Guest

    ..............

    Pozdrav,

    Ja sam schonbrunn sa B92 foruma. Verovatno ste primetili da sam tamo trajno banovana, zbog gluposti. Naime, na kraju se doguralo dotle da se nekakva famozna "pravila" primenjuju samo na meni. Gde je tu uopste demokratija, ja se pitam? Valjda imam prava da mi neko objasni zasto onolika suspenzija naloga (na dva meseca?!) pa posle nekakva naknadna amnestija, a da nije proslo ni mesec dana, sto mi uopste ne treba.

    Arsini bi trebali biti isti za svakog, a moderatori bi trebali da znaju da stanu iza svojih odluka, a ne da ih menjaju kako vetar dune. Mogu samo da se grohotom nasmejem na onu njihovu "istragu klonova" koja je na kraju zavrsena sa trajnom suspenzijom naloga za mene i jos trojicu za koje i vrapci na grani znaju vec odavno da su klonovi.

    Toliko od mene, nadam se da me necete brisati.

  3. #43
    Amnestirace te. Zakacice te generalna amnestija.

  4. #44
    schonbrunn
    Guest

    ..................

    Cisto sumnjam, maledivna, cisto sumnjam. Radi se samo o tome da se donose kontradiktorne odluke, kao da neko tamo hoce da ide istovremeno i levo i desno. Htela sam samo objasnjenje zasnovano na argumentima, nista vise. Ja se tamo necu vise pojavljivati, prosto nema svrhe. Ako oni ne shvataju prednost razlicitih mislenja na jednom mestu i suceljivanja istih, ja im necu vise otvarati oci.
    Uostalom, ja sam studentkinja, imam i ja druga posla.

    Pozdrav.

  5. #45
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Ono tamo je kao gradjanski rat.

    Kako ko sta napise, preostali modovi (kojih ima vise od aktivnih clanova) se utrkuju ko ce pre da trazi brisanje. Kao klika nekad oko SM-a uspanicena da ce joj otici sve sto su u zivotu imali - da jasu na drugima, o tudjem trosku i "blizu pojila", kako su i odrasli.


    Dobar Forum na B92 jednostavno ne moze da postoji. Kao sto CNN nema svoj forum. Ono sto slicne kucce imaju je kao da B92 postavi temu, imenuje moderatore, pozove goste i pusti i jos neke da diskutuju nedelju dana pa onda vidi da li od toga moze da napravi emisiju i zaradi. Tako radi WSJ, Economist.

    Ne ovako, jasuci na slavi kuce, psihopate poput kinika dolaze da vredjaju strance na nebuloznim temama koje ne bi ni smele da pridju medijskoj kuci.

    Samo gledam kad ce B92 da zatvori taj svinjac, samo steti ugledu kuce.
    Azija, moja dežela.

  6. #46
    Quote Originally Posted by schonbrunn View Post
    Cisto sumnjam, maledivna, cisto sumnjam. Radi se samo o tome da se donose kontradiktorne odluke, kao da neko tamo hoce da ide istovremeno i levo i desno. Htela sam samo objasnjenje zasnovano na argumentima, nista vise. Ja se tamo necu vise pojavljivati, prosto nema svrhe. Ako oni ne shvataju prednost razlicitih mislenja na jednom mestu i suceljivanja istih, ja im necu vise otvarati oci.
    Uostalom, ja sam studentkinja, imam i ja druga posla.

    Pozdrav.
    Ja sam mislejnja da ce ipak napraviti neku amnestiju jer ce inace na forumu ostati nekolicina ljudi koji od jutra do sutra
    pisu iste stvari,recenice, i tako vec godinama. Ne postoji vise nikakav "sistem",Vesna je bila poslednji Mohikanac
    a koji je imao mooda, shvaala je kada je pogresila,reagovala, ali i stajala iza svojih odluka i recenica.

    Ovo je sada stvarno "yebo lood zbunjenog". Modovi napisu nesto, to im drugi mod pobrise za pet sekundi
    bez ikakvog komentara.

  7. #47
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Kaze DJ Vasa za Pesadijskog Dabra:

    Što se tiče Pešadijskog dabra/Reponje/FO - u pitanju je treća poznata inkarnacija istog forumaša. Konačnu odluku o njegovom prvom banovanju donela je uprava foruma. Ko hoće da se podseti, evo linka: KLIK

    Žalba je preneta administraciji foruma još pre nekoliko dana, a ukoliko oni smatraju da mu treba pružiti novu šansu, onda će mu i ukinuti kaznu
    .


    Pa takvi kao Dabar i Hiull Bill bi trebali da budu sveprisutni na Forumu.

    Ne sljam tipa alberto_ascari koji spamuje i dovlaci govna sa neta nego neko ko ima nesto da kaze. Taj sljam ne samo da je tamo koliko hoce nego je cak i moderator.

    Oni daju Dabru "jos jednu sansu"....pa takve idiokratije nije bilo ni u SSSR.

    (Dabar je i ovde clan, pod drugim nickom, isto i Hill Bill mada je ovaj Forum specijalizovan za nesto sto je i njima novo, cisto su se uclanili kao moji ortaci)
    Azija, moja dežela.

  8. #48
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527

    Gde je nestao nick ForumB92?

    To se pitaju tamo a niko im ne odgovara. Evo zasto:

    Pri instalaciji softvera za Forum, ima pitanje "pod kojim imenom ce biti root admin" i pri prvoj instalaciji, 2002. neko je rekao "ForumB92".

    Pri upgrade, prosle godine, na isto pitanje drugi tehnicar je rekao "Board Admin". I to je to. ForumB92 je sada Board Admin.
    Azija, moja dežela.

  9. #49
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Jedan od modova tamo kaze:

    "Sa druge strane, nakon Vesninog sukoba sa administracijom, amnestirali su i one koje je Vesna banovala, ali i one koje su admini banovali.. "

    Eto, amnestija koja je bila gore pomenuta?
    Azija, moja dežela.

  10. #50
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Forum B92 Board Admin rece, 24. Februar 2010:


    Pošto je ceo ovaj topik postao poligon za egzibicionističko iživljavanje jedne osobe sa povređenom sujetom nema svrhe za njegovim daljim postojanjem. Zbog toga ga nakon ovog poslednjeg komentara zaključavamo.

    Hill Bill-ov ad hominem napad na Vesnu je jedan od bednijih u bogatoj istoriji ovog foruma. Kao i ostali moderatori, Vesna je volonter, posao koji obavlja je u najmanju ruku fantastičan (na kraju, funkcionisanje foruma zavisi u ogromnoj meri od nje), i naravno da nam ne pada na pamet da prihvatimo njenu ostavku. Hill Billove kvalifikacije su niske, lične i bez ikakvog realnog osnova. Toliko bez ikakvog osnova da je besmisleno trošiti bilo kakvo vreme na njihovo opovrgavanje. Ubuduće će ovakvi ad hominem napadi na ljude koji uređuju forum biti strogo kažnjavani, jer ne možemo da dovodimo u pitanje funkcionisanje foruma zbog nečije histerije.
    Što se tiče paušalnih kvalifikacija o "dosadnom forumu" koji je u "evidentnoj" krizi, realni podaci govore nešto sasvim drugo. Broj čitalaca je oko 70% veći nego tokom 2006-2007, broj postova u poslednjem tromesečju je dostigao nivo iz vremena kada se forum u velikoj meri koristio kao zamena za chat, (iako više chatovanja nema), broj novih registracija je u porastu, a softverski i hardverski upgrade su omogućili da sve to radi daleko pouzdanije i stabilnije nego ranije. Tako da se ciljevi i planovi koji su zacrtani kada je aktuelni tim preuzeo forum krajem avgusta 2008. ostvaruju onako kako smo se i nadali. Negde su naši planovi premašeni, negde stvari nisu išle onako kako smo očekivali, ali sve u svemu smo zadovoljni. Prema tome, ta "evidentna" kriza zavisi isključivo od ugla posmatranja
    .


    Sta to bi? Kako ce sada FB92 da funkcionise kada je tako nezamenljiva osoba odstranjena kao moderator? Smak sveta?
    Azija, moja dežela.

  11. #51
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Tamo, Hill Bill kaze:


    "Pa već sam se zapitao šta je sa udbaškim metodama? Ono u stilu "Druže, skrati jezik, znaš ti šta je u tvom dosijeu!". Ne, ne znam, niti me zanima. Ali vrlo dobro znam i šta može i šta ne može biti u njemu."


    Pouzdano znam da mnogi tamo imaju dosije, topik o njima. Jednom, 3 sata na forumu, pogledam ekran, zatekao se na necemu sto je (posle ascarija navece govedo koje tamo gaje) sajberka postovala. Pade mi u oci broj postova, bio je kao neki poznat datum. Uradim "refresh", broj postova veci za 50.

    Gde je to postovala, nema ni jednog jedinog posta posle toga sto mi se zatekao na ekranu? Gde, po nasim dosijeima na Mod forumu. Ti se postovi ne vide ali se racunaju u broj postova.

    Stvarno, sto neki Mod ne uzme screenshots i postuje ovde, ovaj topik je anoniman, ne mora ni da se uclani, nista, samo attach file? Bice "unregistered" i "Guest".

    Ionako ce sve da ih smene ili cak i zatvore Forum kao pre neku godinu.

    Sad se zgledaju, kao u Milanovicevoj TV, koje pizda da izda.
    Azija, moja dežela.

  12. #52
    Ko mi je skinuo cvet? Besna's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    22
    Sad si ga nayebo Yoyogi, sace ovi moji da ti roknu banchinu ko kucu.

    Em diskutujes moderaciju van za to predvidjenog mesta, em pozivas na mangupe u nasim redovima da rade nesto o cemu nismo sanjali da mogu.
    Ne mogu da se skinem sa navike da rishkam po postovima kako kokosh po djubristu.

    (clone of yoyogi, for fun)

  13. #53
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Besna View Post
    Sad si ga nayebo Yoyogi, sace ovi moji da ti roknu banchinu ko kucu.
    To! To!

    Ban!

    Pa da idem da drkam nad banovanim.

    Bre, ovakvi kao ja se fotografishu pored tela svojih zrtava, znate one crno-bele iz NOB. Banovanje je za mene boza.

    Uh, Besna, nemas pojma koliko sam ti zahvalan za sve one seanse i moje padove u trans kada nekoga po mojoj narudzbi banujes.
    (clone of yoyogi, for fun)

  14. #54
    Gradjanka sam mala ja, lalalala andjelija's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    16
    Besna, ovaj mlekokolic, koji ti je do juce jeo iz ruke, ovako nesto danas sme da ti kaze?

    Kako te ne mrzi više da izigravaš moralistkinju kada si do sada prećutkivala svakakve gadosti "onog koga trenutno nema"?
    Naravno da će me iziritirati glumatanje "neinformisanosti" na temi o rasizmu gradonačelnika Beograda i da ću odgovoriti na takve gluposti. Ti mi sigurno nećeš deliti lekcije iz komunikologije.

    Znas, Besna, ja sam do pre neki dan jako cenila tvoje misljenje ali mozda je ovaj i u pravu?
    Mirna, andjelija!

    (clone of yoyogi, for fun)

  15. #55
    U razdeljak te, americki, ljubim Kink's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    27
    Zavera!

    Oce li neko da banuje ovu budalu?

    Zbignev Bzezinski:
    Infrastruktura u SAD je stara i trošna, upozorava Bžežinski:

    "U Evropi i Japanu najveće gradove povezuju superbrzi i komforni vozovi. Naš najbrži voz, Asela, napravljen je za brzine od 150 milja na sat, ali ne može da im se približi, jer kolosek to ne dozvoljava. Pogledom kroz prozor ne vidi se nacija budućnosti, već scene iz zemlje Trećeg sveta..."

    Bžežinski je nabrojao još hendikepa SAD: iskvareni finansijski sistem, kojim dominiraju posebni interesi, što pojačava nejednakost u prihodima; zatim, "zaključani" politički sistem, koji zavisi od novca, što znači da ga je moguće kupiti; najzad, obrazovni sistem sa odličnim visokim školstvom i sramno lošim srednjim nivoom, blizu dna svetske lestvice.

    Sta on u stvari hoce? Hoce da kaze, da je doope koje ljubimo, u stvari, obicna govnara?

    Ban!
    Ban!
    Dozivotni!
    (clone of yoyogi, for fun)

  16. #56
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    stavi tu nabacivacku PM.

    imas kopiju?

    Daj je postuj.

    Oni se frkishu sada ko ce prvi da izda sta su udbaski radili sa clanstvom.

    Sljam koji je nekako ta medijska kuca B92 tolerisala. Ne verujem da je Veran Matic svestan sta je da grozoba radila javnosti.
    Azija, moja dežela.

  17. #57
    nebitno
    Guest

    nebitno

    Stvarno mislim da bi trebalo ukinuti ovo pravilo o tome da neregistrovani korisnici mogu da postuju ovde, ko god bio. Kakav glup pokusaj izvrtanja, tj. bio bi glup da nije bezobrazan. Pogledajmo samo ovo:

    " schonbrunn



    "Narocito su iritantni onaj iskompleksirani DJ Tasa, koji mi se nabacivao preko PM-a i ona nepismena provincijalka Golubica. "

    "Tamo nema nikakvih polemika zasnovanih na argumentima, u kojima sam ja superiorna, samo, "uletanja, rekla - kazala price i providne provincijske muvacine". Radi se samo o tome da se donose kontradiktorne odluke. Ja se tamo necu vise pojavljivati, prosto nema svrhe. Ako oni ne shvataju superiornost mog misljenja, ja im necu vise otvarati oci."

    "ja sam prelepa 20 godisnja studentkinja za kojom jure zgodni mladici, nemam vremena da polemisem sa procvalim isfrustriranim babama, Vesnom i Angelijom, koje penis nisu videle zadnjih 20 godina."

    I sta, sada ovo treba neko tamo da cita i da sa pravom pomislja svasta?! Gledajte da vam se to ne ponavlja i da se ne bavite sa mnom, ni u kom smislu. Ako se neko potpisuje kao ja slobodno obrisite, jer ja vise necu pisati ovde. The End.

  18. #58
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Pa ni ti se nisi registrovala. Da jesi, pisanje pod tvojim nickom ne bi bilo moguce, kao ni registracija sa zbunjujuce slicnim.

    Nije ovo ni zamisljeno da se mnogo diskutuje nego da se nesto anonimno kaze.
    Azija, moja dežela.

  19. #59
    Pa ne mogu da verujem da ovaj tzv. yoyogi jos nije banovan. Dokle ce da se ceka? Dok neko ne postuje na mom pdf "Ljubav i seks"?

    Nacekacete se onda. Bolje vi to odmah oposlite i banujte ga.

  20. #60
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Kaze Hill Bill na FB92 da su mu ukinute privatne poruke.

    Sad mi pade na pamet, i Balkaniki je isto tako. Ja mislio to ona sama iskljucila (hteo sam da joj posaljem PM za ovaj Forum, ona je tada radila u Kini) kad ono - ne moze.

    I ona je kao i HB, negde u isto vreme imala run-in sa Vesnom.

    Pa to Vesna i ekipa, kao UDBA, prisluskuju i iskljucuju telefone?

    Kako je do tog nivoa sramote pala medijska kuca B92?
    Azija, moja dežela.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •