Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 101 to 104 of 104

Thread: Japan - leto

  1. #101
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Japan, Aichi, plaža uz Laguna Gamagori. Dan pred otvaranje plaže (otvara se 2. jula 2022) za letnju sezonu. Nikoga živog. Japanci se nerado kupaju na otvorenoj vodi. Posle tajfuna, struja nanese otpad, plastične boce. Video sam bocu "San Miguel Bibita", to je sa Filipina, 4.5 sati leta od Japana.





    Uz nju je Laguna Gamagori, aqua park sa slatkom vodom, otvara se u subotu, 2. jula za sezonu 2022.



    Druga od 3 plaže sa ture tog dana je Nishiura, 10km udaljena.



    Isto, retko ko. Brodovi na moru su za luku Toyokawa, glavna luka za izvoz Toyota automobila.



    Palm Beach je zovu.





    Azija, moja dežela.

  2. #102
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Na obali mora a voda slatka. Košta to, za 4-članu porodicu 24,200 dinara. Ulaznice (3,600 x 4), ručak sa jednim bezalkoholnim pićem i sladoledom 6,000, putarina 2,000, parking 1,000.
    Doručak i večera kod kuće.
    Da odeš 10 puta, 242,000 dinara. Za to može možda iz Beograda da se ode u Crnu Goru 10 dana, možda čak i u Grčku ili Tursku na more.

    Azija, moja dežela.

  3. #103
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Japan, Aichi, Yatomi, predgrađe Nagoje.

    Nepregledne planaže lotusa. Ovi lotusi traže dosta vode ali im je stablo iznad površine, drugačiji su od onih kojima se vidi samo cvet i nekoliko listova i koji su skroz pod vodom.





    Ova ima lepše cvetove, oko nje je bio za vikend festival lotusa. Cvetanje je u prve dve nedelje jula









    Od lotusa može da se jede sve, semenke kada su zelene su kao grašak, kada su braon kao ukus lešnika. Koren i tučak.
    Ovde jedino centralni i desni srednji kvadrat nisu od lotusa.



    Ovde je pohovano stablo, kao tikvica. Ima ukus kao tanko sečena govedina.



    Prave i čips od korena

    Azija, moja dežela.

  4. #104
    Chairman of the Bored yoyogi's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Japan
    Posts
    4,527
    Japan, Amanohashidate. Peščani greben sa 5,200 borova koji mirišu kao u Makarskoj.





    Azija, moja dežela.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •